Εγγραφείτε για να λαμβάνετε νέα μας. Email:

Αρχική | Αθλητικά | Διεκόπη το Άρης-Πανθρακικός

Διεκόπη το Άρης-Πανθρακικός

Μέγεθος γραμμάτων: Decrease font Enlarge font

Η δυνατή βροχή και ο τραγικός αγωνιστικός χώρος στο “Κλεάνθης Βικελίδης” δεν επέτρεψαν την έναρξη του δευτέρου ημιχρόνου, το οποίο θα διεξαχθεί την Κυριακή (16:45) με το σκορ στο 0-1.
Οι καιρικές συνθήκες στην Θεσσαλονίκη δυσκόλεψαν αφάνταστα τις προσπάθειες των ποδοσφαιριστών των δύο ομάδων. Ο διαιτητής Μήτσιος έκρινε μετά τα πρώτα 45 λεπτά πως ο αγώνας δεν μπορεί να συνεχιστεί και με την σύμφωνη γνώμη των δύο ομάδων το δεύτερο ημίχρονο θα διεξαχθεί την Κυριακή στις 16:45.

Στα του αγώνα, τώρα, η ομάδα της Κομότηνης πήρε το προβάδισμα με τον Παπούλη να σκοράρει στο ντεμπούτο του μετά από λανθασμένη έξοδο του Πέσκοβιτς στο 42ο λεπτό.

Οι ενδεκάδες με τις οποίες θα ξεκινήσουν το δεύτερο ημίχρονο οι δύο ομάδες:

Άρης: Πέσκοβιτς, Νέτο, Κουλουχέρης, Κάλβο, Νάτσο Γκαρσία, Τζόνσον, Νασούτι, Χαβίτο, Αραβίδης, Βανγκελί, Πρίττας.

Πανθρακικός: Ρόκα, Αργυρίου, Σακελλαρίου, Ματεντζίδης, Ιασωνίδης, Λόπεζ, Άλβες, Μπερτράντ, Καζάκης, Παπουλης, Μπέλεκ

Μοιραστείτε αυτό το άρθρο: Πρόσθεσέτο στο Facebook Πρόσθεσέτο στο del.icio.us Πρόσθεσέτο στο Digg Πρόσθεσέτο στο δικό σου Google! Πρόσθεσέτο στο Yahoo MyWeb Περισσότερα Social Bookmarks ...